Vázací pásky Co Vám můžeme nabídnout...
PP PÁSKY

PP pásky jsou vyrobeny z polypropylenu, mají vysokou pevnost a nízkou hmotnost. Jsou určeny jak pro ruční, tak i pro strojní balení. Spojení polypropylenové vázací pásky je možné dvěma způsoby, a to sponou kovovou nebo plastovou, ale i tepelným svárem. Polypropylenové vázací pásky jsou ekologicky nezávadné a dají se recyklovat. PP vázací pásky se používají při páskování materiálu na paletách, při páskování balíků, tiskovin, malých a středně velkých krabic s materiálem. Dle výše uvedeného použití se vyrábějí různé náviny, šíře a průměry dutinek, na kterých je páska navinuta.

PARAMETRY:

Šíře:
Návin:
Průměr dutinky:
Barva:

5 – 19 mm
900 – 3500 m (dle druhu pásky)
60 – 406 mm
černá, bílá, transparent ( na přání zákazníka i jiné barvy)PET PÁSKY

PET pásky jsou vyrobeny z polyesteru, vynikají velmi vysokou pevností a tímto tak plně zastupují používání ocelových pásek. Při manipulaci s touto páskou a při samotném vázání materiálu nedochází snadno k poranění, tak jako u pásky ocelové. Tyto vázací pásky jsou vhodnější pro vázání objemných produktů na paletách.

PARAMETRY:

Šíře:
Návin:
Průměr dutinky:
Barva:

12 – 19 mm
1000 – 2500 m
406 mm
černá, zelenáPES PÁSKY

PES pásky jsou vyrobeny z polyesteru. Vynikají extrémně vysokou pevností a jsou ekologickou alternativou za pásky ocelové. PES pásky se používají pro přepravu velkých a objemných materiálů jako např. ocelové, betonové profily, stavební materiály, trubky a potrubí, dřevěné materiály apod. Tyto pásky jsou textilní a díky své ohebnosti nepoškozují přepravovaný materiál a navíc je možnost opětovného použití se spojováním sponou nebo vázáním.

PARAMETRY:

Šíře:
Návin:
Průměr dutinky:
Barva:

9 – 25 mm
400 – 1100m
60 a 76 mm
bíláPP–HE VÁZACÍ PÁSKY

PPHE pásky vynikají svojí vysokou pevností a odolností proti rázu. Mají vysokou vnitřní paměť, která zajišťuje stabilní napětí pásky a tím neustálé pevné utažení vázaného materiálu i přes změnu jeho objemu (např. sesychání, sesedání apod.). Jsou vhodné pro použití v dřevozpracujících závodech a také pro balení cihlářských a betonářských výrobků. Jsou moderní náhradou ocelové vázací pásky. Doporučuje se spoj pomocí ocelové drátěné spony nebo svařením.

PARAMETRY:

Šíře:
Návin:
Průměr dutinky:
Barva:

12, 15 mm
1400 – 1500 m
406mm
černáOCELOVÁ VÁZACÍ PÁSKA

Ocelové vázací pásky jsou historicky první vázací páskou na našem trhu, a proto jsou jednou z nejpoužívanějších materiálů z oblasti vázacích materiálů. Spektrum použití ocelové pásky je velmi různorodé dle vlastností a druhu páskování.Je vhodná jak pro ruční, tak i pro strojní páskování. Možno dodávat pásky s různou tažností i pevností. Spojení pásky se provádí mačkací sponou nebo prostřihnutím pásek v místě spoje.

PARAMETRY:

Šířka pásky:
Tloušťka pásky:
Pevnost:
Vnitřní průměr kotouče:
Vnější průměr kotouče:

13, 16, 18, 19, 20, 25, 32 mm
0,5 – 1 mm
690-785M
280, 350mm
600, 750mmRychlý kontakt:

Pro bližší informace vyplňte tento formulář.
Náš obchodní referent Vás obratem kontaktuje.

Zpráva

Děkujeme vám za vaši zprávu,
budeme vás kontaktovat co nejdříve

2015 - ESROM s.r.o. all rights reserved.