Mřížky, Plastové sítě, separátory a trubicové sítě Co Vám můžeme nabídnout...

Sítě pro průmyslové použití jsou vyráběny z polyolefinových materiálů, které poskytují velmi dobrou odolnost proti celé řadě chemikálií a mikroorganizmů jako jsou spory, plísně a bakterie. I když patří do stejné skupiny existuje mnoho polymerových řad, které se mezi sebou odlišují specifickými rysy.
Všechny sítě jsou charakteristické svou vysokou úrovní stability rozměru, díky čemuž jsou vhodné pro použití tam, kde jsou požadovány malé tolerance
Sítě pro průmysl mohou mít různé formy (tvary), rozměry, váhu a tloušťku pletiva (oka), vlastnosti, které nabízí škála výrobků schopná uspokojit každou potřebu.

Trubicovité sítě na ochranu jsou polyetylénové sítě doporučené na ochranu nedokončených mechanických částí s vysokou konečnou úpravou a přesností, položky s barevným, galvanizovaným nebo pokovovaným povrchem. Dále jsou navrženy k ochraně položek proti kolizi a poškození způsobené kontaktním třením, událostmi, které se často objevují během manipulace a uskladňováním ve skladu nebo během přepravy částí zabalené bez ochrany.

Máme dva různé typy:
ELASTICKÁ: elastická síť, která se perfektně přizpůsobí většině nepravidelných tvarů
OCHRANNÁ: vysoká škála ochranných sítí, proti jakémukoli riziku

Některé plastové sítě např. polyesterové produkty mají velmi vysoký dob tání. Přidání vhodných chemikálií se také dosáhne vyrobení nehořlavých sítí. Ostatní typy přísad jsou používány k pozměnění specifických vlastností jako např. odolnost proti UV, k získání antibakteriálních vlastností, k biologickému odbourání a barvy do konečného produktu.

VÝHODY:

  • Stabilita rozměru a pravidelnost
  • Vysoká mechanická odolnost
  • Flexibilita (pružnost) a výztuha (podpora)
  • Odolnost proti roztržení
  • Recyklovatelné
  • Tenké
  • LehkéRychlý kontakt:

Pro bližší informace vyplňte tento formulář.
Náš obchodní referent Vás obratem kontaktuje.

Zpráva

Děkujeme vám za vaši zprávu,
budeme vás kontaktovat co nejdříve

2015 - ESROM s.r.o. all rights reserved.